SZERSZÁM KLT. 13 RÉSZ.SZIGETELT1000V CRV NEO TOOLS
Cikkszám:
Rendelhető
Fogó és csavarhúzó készlet 1000 V, 13 db-os, bimateriál markolat, fogók CrV acélból, csavarhúzók S2 acélból, TÜV tanúsítvány, 7 db csavarhúzó: PH0 x 3 x 60 mm, PH2 x 6x 100 mm, PH1 x 4,5x 80 mm, 1,8 x 8 x 175 mm, 1,0 x 5,5 x 125 mm, 0,8 x 4x 100 mm, 1,0 x 6,5 x 150 mm, 1 db 160 mm-es kombinált fogó, 1 db oldalcsípőfogó 160 mm, 1 db hosszúcsőrű fogó 160 mm, 1 db kábelcsupaszoló fogó 160 mm, 1 db csőfogó, 1 db fázisceruza, 190 mm