EXCENTERCSISZOLÓ 450W Q125/150MM 2,2KG GRAPHITE
Cikkszám:
359G349
Raktáron
EXCENTERCSISZOLÓ 450W, 125/150MM, KOFFERBEN
A GRAPHITE 450 W-os excentrikus csiszológép, 125/150 mm-es tárcsa, egy 125/150 mm-es talppal és 450 W-os teljesítménnyel rendelkező gép. Percenként 7000-13000 fordulatszámot ér el, a rezgés amplitúdója pedig 1 mm. A csiszológép beépített porelszívó rendszerrel rendelkezik a munkahely rendben tartása érdekében. A fokozatmentesen szabályozható sebességbeállítások (1-5 + maximum) nagyobb kontrollt biztosítanak a gép felett. A házon lévő kiegészítő fogantyú szintén hasznos. A csúszásmentes fogantyú és az 1,21 kg-os súly lehetővé teszi az egykezes kezelést. A folyamatos működésre szolgáló kapcsolózár funkciót összetettebb feladatokhoz tervezték. A készlet a következőket tartalmazza: 1x 125 mm-es munkaláb, 1x 150 mm-es munkaláb, 6x csiszolópapír, hatlapos kulcs, merev tartály porszűrővel és hordtáska. A GRAPHITE excentrikus csiszoló nélkülözhetetlen a műhelyben a felületek csiszolásánál és simításánál.